Webinar BPL: nieuwe pensioenregeling, wat moet je als werkgever doen?
- Auteur Miranda Schenk
- 7 oktober 2025
- Laatste update: 7 oktober 2025
Op maandag 27 oktober 2025 organiseert BPL Pensioen een webinar speciaal voor werkgevers. Tijdens dit webinar word je helemaal bijgepraat over de nieuwe pensioenregeling van BPL. Na afloop weet je dan wat jouw werknemers kunnen verwachten, én wat BPL nog van jou als werkgever verwacht; voor, na en tijdens de overstap naar de nieuwe pensioenregeling.

Vanaf 1 januari 2027 heeft BPL Pensioen een nieuwe pensioenregeling. Met die nieuwe regeling sluiten zij volledig aan bij de nieuwe regels voor pensioen die in Nederland gelden. Maar voordat het zover is, moet er nog best veel gebeuren, en jouw bijdrage daaraan, als werkgever, is belangrijk en nodig.
Tijdens het webinar vertelt BPL Pensioen onder andere hoe het straks gaat met de premie en de beleggingen en hoe de compensatieregeling werkt. En ook over de nieuwe vrijwillige producten die vanaf 1 januari 2027 aangeboden worden ter vervanging van de huidige en zullen zij aangeven wat zij van jou verwachten. Daarnaast is voldoende ruimte voor het stellen en beantwoorden van vragen. Deze vragen kun je vooraf stellen én via de chat tijdens het webinar.
Na afloop van het webinar ben je weer op de hoogte van wat er gaat veranderen. Je kunt dan ook vragen van werknemers beantwoorden. Maar uiteraard sta je er niet alleen voor. BPL Pensioen ondersteunt en helpt waar nodig.
Je kunt je aanmelden via de website van BPL Pensioen.